Elektros Instaliacijos darbai Druskininkuose

Esu kvalifikuotas elektrikas Druskininkuose. Dirbu Druskininkuose ir visoje Druskininkų apskrityje, atlieku visus elektros instaliacijos įrengimo ir gedimų šalinimo darbus. Dėl elektros instaliacijos darbų skambinkite +37060920331 telefonu ir sutarsime Jums tinkamą atvykimo laiką už gerą kainą.

Atlieku naujų įvadų į nuosavus namus įrengimą, projektuoju ir įrengiu viso nuosavo namo elektros instaliaciją, konsultuoju ir padedu pasirinkti tinkamiausias Jūsų namui apšvietimo sistemas. Vis elektros instaliacijos įrengimo darbai atliekami greitai ir kokybiškai, panaudojant tik aukščiausios kokybės ir sertifikuotas medžiagas. Atlieku katilinių pajungimo darbus, pajungiu boilerius, grindinį elektrinį šildymą, oro kondicionierius ir kitus elktros prietaisus.

Butuose atliekamas esamos elektros instaliacijos remontas ir renovacija. Esant poreikiui keičiama sena aliuminių laidų buto elektros instaliacija nauja, varinių laidų elektros instaliacija. Toks esminis elektros instaliacijos remontas Jūsų bute užtikrins, kad visais elektros prietaisai naudositės be papildomų rūpesčių ir galimų gedimų, kurie kyla dėl pasenusios elektros instaliacijos. Aliuminių laidų elektros instaliaciją tenka keisti dėl pasenusių aliuminių laidų, kurie jau nebegali saugiai perduoti išaugusio elektros energijos poreikio Jūsų prietaisams. Sutrūkę ir netinkamai izoliuoti seni laidai gali sukelti brangių elektros prietaisų gedimus ar net gaisrą namuose. Todėl prieš darant remontą bute, reikėtų pagalvoti apie elktros instaliacijos atnaujinimą. Ar tokių darbų reikia, gali pasakyti tik kvalifikuotas elektrikas, atlikęs visus reikiamus matavimus Jūsų bute. Taip pat, buto sienose išpjaunamos papildomos rozečių ir jungiklių angos Jums patogiame aukštyje ir vietoje. Taip atnaujinus seno daugiabučio namo elektros instaliaciją, savo bute galite džiaugtis norimu kiekiu rozečių ir net mažiausiems tinkamu jungiklių aukščiu, nebereikalingais tampa visi iki šiol Jūsų naudoti prailgintuvai, kurie be vietos voliojosi ant grindų.

Daugelis buitinių prietaisų reikalauja tinkamo prijungimo prie elektros tinklo. Nauja skalbimo mašina ar šaldytuvas turi būti prijungti prie elektros tinklo turinčio įžeminimą. Senos statybos butuose ir namuose elektros tinklo įžeminimo dažniausiai nėra arba jis pajungtas netinkamai. Norint išvengti skaudžių pasekmių, kai elektra mirtinai nukrečia žmogų, tinkamu prietaisų įžeminimu turite pasirūpinti kaip galima greičiau. Atvykęs pas Jus, patikrinsiu Jūsų elektros tinklo įžeminimo būklę, atliksiu visus reikalingus matavimus, tinkamai prijungsiu elektros tinklo įžeminimą ir atliksiu kitus darbus.